Oferta

 Klima-Instal S.C wykonuje usługi w zakresie:

  • profesjonalnego doboru klimatyzacji, wentylacji, central wentylacyjnych, rekuperatorów, urządzeń chłodniczych (chłodnie, mrożnie), ich sprzedaży montażu oraz serwisu. Posiadamy urządzenia wysokiej klasy energetycznej i renomowanych firm, co daje małe zużycie energii elektrycznej.
  • sprzedaży i montażu systemów wentylacji, z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych, central rekuperacyjnych odzyskujących ciepło z powietrza wywiewanego co znacznie obniża koszty ogrzewania.
  • OZONOWANIE pomieszczeń, układów wentylacji i klimatyzacji. Po ozonowaniu zostają usunięte alergeny, grzyby, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Zadzwoń i zadbaj o klimat, w którym mieszkasz.
  • wykonania audytów i świadectw energetycznych budynków.
  • sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń gastronomicznych takich jak np: zmywarki, piece konwekcyjno-parowe, lodówki, chłodnie, rozdrabniacze, itp.
  • wykonania (sporządzenia) taryf dla ciepła zgodne z Ustawą Prawo Energetyczne.

    W skład montażu podstawowego klimatyzacji wchodzi: wykonanie otworu o średnicy 62mm w ścianie do 40 cm grubości, zainstalowanie jednostki wewnętrznej (parownika) we wskazanym miejscu, zainstalowanie jednostki zewnętrznej (skraplacza) we wskazanym miejscu na ścianie do 5m wysokości, wsporniki dla jednostki zewnętrznej (skraplacza), podłaczenie instalacji między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną do 5 mb (instalacja nie obejmuje korytek montażowych), podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej do 2m (instalacja nie obejmuje korytek montażowych), instalacja odpływu grawitacyjnego odpływu skroplin z jednostki wewnętrznej do 3m, próba szczelności instalacji freonowej, odpompowanie powietrza (próżnia) z instalacji freonowej, uruchomienie oraz sprawdzenie automatyki i poprawności pracy urządzeń, instruktaż obsługi.

WSZYSTKO W JEDNYM KLIMATYZATORZE - CHŁODZENIE, GRZANIE, OSUSZANIE, OCZYSZCZANIE POWIETRZA!

swiadectwa energetyczne