Klimatyzatory split

 

    Klimatyzatory split to najbardziej popularny system klimatyzacji montowany na ścianie pomieszczenia. Klimatyzatory split są sterowane za pomocą pilota zdalnego. Oferowane przez nas klimatyzatory split firm Hilux, LG, Samsung, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Galanz, Mistral, Aux, Caldo, Vivax, Aux, posiadają sprężarki o wysokiej wydajności i wysokiej niezawodności.
    W klimatyzatorach split istnieje możliwość sterowania żaluzjami: kąt przepływu powietrza jest ustawiany na najbardziej optymalny, natomiast automatyczny tryb wachlowania umożliwia dotarcie strumienia powietrza do każdego miejsca w pomieszczeniu. Klimatyzatory  split posiadają w standardzie funkcję chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację. Klimatyzatory oferowane przez naszą firmę posiadają ekologiczny i wydajny czynnik R410A.
   Dodatkowo klimatyzatory split w technologii Inverter zapewniają bardziej stabilną temperaturę w pomieszczeniu oraz mniejsze o około 30% zużycie energii elektrycznej oraz bardzo cichą pracę. Obecnie dostępne technologie dają możliwość pracy przy niskich temperaturach zewnętrznych. Klimatyzatory typu Inverter sterowane elektronicznie, w których zastosowano sprężarkę o zmiennej mocy dostarczającej zawsze tyle energii chłodniczej lub grzewczej ile potrzeba do utrzymania temperatury w pomieszczeniu zmniejszając włączanie i wyłączanie sprężarki, podczas których pobór energii elektrycznej jest największy. klimatyzatory split wyposażone są w filtry wychwytujące kurz z pomieszczenia oraz opcjonalnie aktywne filtry węglowe usuwające nieprzyjemne zapachy.

swiadectwa energetyczne